logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad

Discover Places

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh
Image Alt

Der Vorstand

  /  Der Vorstand

Peter Schill, Vorsitzender
Telefon: +49 68 61 / 83 98 13
E-Mail: p.schill@wittich-foehren.de


Michael Nilles, Stellvertreter
Telefon: +49 68 61 / 991 91 30
E-Mail: michael.nilles@sparkassemerzig-wadern.de


Peter Tinnes, Stellvertreter
Telefon: +49 68 61 / 23 59
E-Mail: sennitretep@aol.com


Markus Koster, Stellvertreter
Telefon: +49 68 61 / 933 90
E-Mail: info@roemer-merzig.de


Wolfgang Eichner, Kassierer
Telefon: +49 68 31/15 11
E-Mail: eichner@we-u.de


Carolus Schaumberg, Kassierer
Telefon: +49 68 61 / 934 30
E-Mail: carolus.schaumberg@wstmerzig.de

Bauer Konrad, Koordination Messen, Werbung
Telefon: +49 68 61 / 99 26 62
E-Mail: info@dekoba.de


Bies Meta , Aktionen, La SA, VK So
Telefon: +49 68 61 / 99 38 83
E-Mail: meta.bies@gmx.de


Winfried Burger, Kontakt zu Unternehmen
Telefon: +49 68 61 / 895 63
E-Mail: wburger@heizung-burger.de


Daeges Franz-Josef, Aktionen, La SA, VK So
Telefon: +49 68 61/99 38 34
E-Mail: m.daeges@web.de


Engels Stephanie, Koordination Obere Poststr.
Telefon: +49 68 61/79 00 96
E-Mail: engels-mode-schmuck@web.de


Michael Rauch, Kultur Villa Fuchs, Kindersommer
Telefon: +49 68 61 / 936 70
E-Mail: m.rauch@villa-fuchs.de


Dieterich Silke, Werbung/Homepage u Presse
Telefon: +49 68 61 / 820 05 70
E-Mail: s.dieterich@designwash.de


Schreiner Berthold
E-Mail: schreinermzg@t-online.de


Dieterich Dennis, Marketing, Homepage
Telefon: +49 68 61 / 820 05 70
E-Mail: d.dieterich@designwash.de


Helfen Peter
Telefon: +49 68 61 / 651 1

E-Mail: augenoptik-helfen@t-online.de


Irina Wetzel
Tel: +49 (0)6861-9 39 66 40
I.Wetzel@sz-sb.de


Sebastian Doss
Tel.: 06861 9 150 175
s.doss@ita-merzig.de


Ina Klemmer
Telefon: +49 68 61 / 93 88 80

E-Mail: info@vhgmzg.de